İnsan Kaynakları

ÇALIŞANLARIMIZLA VARIZ

Rena İnşaat olarak biliyoruz ki biz çalışanlarımızla varız. İşte bu sebeple takımdaşlarımızı eğitmek ve geliştirmek birinci önceliğimiz. Bu prensipten yola çıkarak şirketimiz, tüm çalışanları için eşit fırsatlar yaratıp, onlar için en uygun gelişim olanaklarını belirlemekte ve başlangıç pozisyonunda işe alımını yaptığımız her çalışanı geleceğin potansiyel yönetici olarak görmektedir.

Çalışan Profilimiz

Rena İnşaat ekibi çalışkan, yaratıcı, kendini ve işini seven, misafirperver, toplumsal sorumluluk bilinci ile hareket eden, genç ve dinamik bir gruptan oluşur. Birinci önceliği her işi güler yüzle karşılamak, hizmet vermek ve yine güler yüzle sonlandırmaktır.

Hakkimizda Banner

İşe Alım

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, Rena İnşaat Ofisimizde İş Başvuru Formu doldurabilir veya web sitemizin İnsan Kaynakları bölümündeki linkte yer alan email adresine özgeçmişlerini gönderebilirler. Tüm başvurular İnsan Kaynakları Departmanı tarafından değerlendirmeye alınır. Uygun adaylar görüşmeye çağrılır. İK ile görüşme yapan tüm adaylara görüşmelerinin neticesi hakkında geri bildirim yapılır.

Rena İnşaat personel seçimindeki ilk önceliği sektöründe kendini geliştirmeye istekli olan adaylardır. Takım çalışmasını ilke edinmiş, güler yüzünü ne olursa olsun eksik etmeyecek profesyonelliğe sahip tüm başvurular bizim vazgeçilmez personellerimiz olmaya adaydır. Tüm adaylar eşit fırsat ilkesinde aynı şartlarda değerlendirilir. Çalışanlar pozisyonlarda dikey kariyer gelişimi yanında paralel pozisyonlarda farklı departmanlara da geçiş yapabilirler.

Başvurularınız için: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.